Chystáte se renovovat Vaši fasádu anebo právě dokončujete výstavbu rodinného domu a hledáte dlouhodobé řešení pro udržení krásného a čistého vzhledu Vaší fasády?

 Jak jistě víte, o fasádu je potřeba se starat, aby Vám vydržela co nejdéle. Její stav je nutno pravidelně kontrolovat a vzniklé závady odstraňovat, pokud možno, co nejdříve. UV záření šisuje barvy a rozkládá pojivo barev i fasádních stěrek. Vysoké tepelné namáhání a změny rozdílu teplot na povrchu fasády vytváří praskliny a urychlují její stárnutí. Fasáda je pak více náchylná ke špinění a napadení mikroorganismy, které způsobují zelenání i černání fasády. Následné čištění fasády tlakovou vodou a chemickými prostředky obrušuje její povrch a urychluje erozi.

Chcete, aby Vaše fasáda vydržela co nejdéle krásná a prodloužila se její životnost? Máme pro Vás řešení.

Naše nabídka komplexního systémového řešení pro fasády je určena právě Vám.

Snažíme se co nejvíce vyjít vstříc požadavkům našich klientů, a tak jsme pro Vás připravili trojkombinaci, ve které naleznete penetraci, fasádní barvu i nanotechnologii FN NANO®v odstínu, který si vyberete z našeho vzorníku sladěných fasádních barev.

Nyní máte možnost si toto systémové řešení objednat tzv. „na klíč“ buď přímo prostřednictvím e-shopunašeho webu anebo u některého z našich vyškolených distribučních partnerů, které již naleznete v jednotlivých krajích České republiky.

Zde Vám odborně poradí, jaké řešení by pro Vás bylo nejvhodnější, společně s Vámi vyberou číslo barvy a vše Vám dodají včetně probarvené penetrace, barvy i nano nátěru jako systémové řešení. Poradí i s aplikací a případně doporučí proškolenou firmu, která Vám odborně provede komplexní renovaci fasády vč. nano nátěru s garancí na funkčnost 10 let.

Nabízíme Vám jednoduché, dlouhodobé a ekologické řešení v podobě funkčního nano nátěru FN NANO®.

 Přínosy pro zákazníka:

  • Prodloužení životnosti povrchu stavby
  • Prodloužení životnosti zateplených fasád na dvoj až trojnásobek předpokládané životnosti
  • Ekonomická úspora údržby fasády v dlouhodobém horizontu
  • Zamezuje usazování a růstu plísní a řas i dalších mikroorganismů
  • Dlouhodobě čistý vzhled a atraktivita budov bez nutnosti čištění
  • Garance plnění ochranných funkcí na 10 let i více
  • Žádná chemie – ekologický produkt – nejúčinnější na světě

Přidejte se k nám vytvořte si také bezúdržbovou samočistící fasádu na Vašem domě. Budete mít desítky let čistou fasádu, ušetříte na budoucích opravách a starostech o fasádu, a ještě dobrý pocit, že děláte něco pro své prostředí.

Zdroj:fn-nano.com