Letošní letní sezóna je opravdu vydařená pro všechny milovníky vody. Vysoké teploty však způsobují, že se voda rychleji kazí. Množí se v ní mikroorganismy, které způsobují, že voda začne zelenat a je kalná.

Jsme národ bazénářů, ale už se hojně rozrůstají i přírodní koupací jezírka. V této sezóně jsme již zodpověděli řadu dotazů na naši suspenzi FN NANO®Aqua a radili jsme, jak tento produkt nejlépe používat, a to vždy v kombinaci s filtrací. Jsme rádi, že po telefonátech s našimi zákazníky jsme jim vždy dokázali poradit, kde je problém a jak mají postupovat, aby voda byla zase krásně čistá.

Jedna z našich zákaznic používá FN NANO®Aqua již druhým rokem a vzhledem k současnému extrémně horkému počasí měla také potíže s kalnou vodou. Jsme proto moc rádi, že jsme jí mohli radou pomoci.

Moc děkujeme paní Králové (Jíloviště u Prahy) za její písemnou referenci:

„Používám FN NANO AQUA pro ošetření vody v koupacím jezírku a mám velmi pozitivní zkušenost zejména uprostřed sezóny, kdy má voda tendenci se kazit. Vyzkoušela jsem tento přípravek už v loňském roce. Voda se obdivuhodně pročistí a je úžasně měkká a velmi příjemná při koupání. Určitě budu FN AQUA dál používat“. 

Podívejte se na aktuální fotografie, které nám zaslala:

Jak na údržbu zahradního jezírka můžete vidět na tomto videu.

Technický list k produktu FN NANO®Aqua si můžete stáhnout zde.